Ndërsa nuk të prisja

Vendin ku u puthëm e kishin mbuluar dallgët!

Më duket se askush s’do puthet më aty.

Ndoshta dhe po,por do jetë natë e largët,

Se idiotë si unënë një kohë s’i gjen dy!

Asgjë nuk kërkoja, veç vetminë të vrisja

Andej kalova ndërsanuk të prisja!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s